Rugpjūčio 18 d. festivalio “Senamiesčio Žiogas” atsisveikinimo koncertas

Rugpjūčio 18 d. 18.30 val. festivalis “Senamiesčio žiogas” baigia dešimt metų trukusią muzikinę kelionę ir visus geros muzikos mylėtojus kviečią į paskutinį renginį po atviru dangumi Kauno senamiestyje, kuriame koncertuos daug puikių atlikėjų:

  • ANDRIUS KANIAVA IR GRUPĖ
  • GRUPĖ „ANTIKVARINIAI KAŠPIROVSKIO DANTYS“
  • KOSTAS SMORIGINAS
  • GRUPĖ „BALTASIS KIRAS“
  • VYTENIS KAZLAS

ANDRIUS KANIAVA IR GRUPĖ – visada jaunas bei žavingas aktorius, dainininkas, tekstų autorius, kompozitorius ir režisierius, visus užkrečiantis bei žavintis savo gera nuotaika ir puikiai pažįstamomis dainomis. Festivalio organizatoriai džiaugiasi galėdami žiūrovams pristatyti šį nuostabų ir charizmatišką atlikėją jau dešimtus metus iš eilės. Atlikėjas „Senamiesčio žiogo“ scenoje pasirodys su muzikantais Sigitu Mickiu ir Aleksandru Ten, kaip A. Kaniava sako, tai muzikantai iš didžiosios raidės ir draugai tikrąja to žodžio prasme. Koncerte tikrai netrūks aktoriaus sąmojo, žiūrovų juoko bei plojimų. Nenuostabu, jog už atlikėjo nuoširdumą gerbėjai dėkoja atsistoję ir nenoriai išleidžia iš scenos.

Andrius Kaniava

GRUPĖ „ANTIKVARINIAI KAŠPIROVSKIO DANTYS“ – grupės pavadinimas ir kūryba „linksmai beprotiškos“ muzikos mėgėjų ausis kutena jau nuo 2006 metų. Muzikantai atakuoja stipria energetika ir aktyvumu, sudarydami tai romantikų, tai chuliganų įspūdį. Šios grupės pasirodyme sulauksite visko: nuo polkos, postpunko ir mariarchi iki širdį draskančių baladžių ir psichodelinių reprizų. Dainų temos atspindi šių dienų aktualijas – nusikalstamumą, buitines realijas, absurdišką madų vaikymąsi ir žinoma, meilę. Galiausiai, visa tai pagardinama stipriu humoro prieskoniu. 2016 m. grupė laimėjo du M.A.M.A. apdovanojimus – metų proveržio ir metų vaizdo klipo (daina „Į Venesuelą“) nominacijose.

Antikvariniai Kašpirovskio dantys

KOSTAS SMORIGINAS – menininkas, pelnęs pripažinimą visose savo kūrybinės veiklos srityse, gerbėjus žavintis įspūdingais vaidmenimis teatre, sėkminga režisūra ir neatsiejama Lietuvos kultūros dalimi tapusiomis dainomis. Dar studijų laikais atlikėjas pradėjo kurti dainas pagal garsių Lietuvos poetų žodžius, o vėliau su kolegomis aktoriais Sauliumi Bareikiu ir Olegu Ditkovskiu subūrė „Aktorių trio“. Nuolat užsiėmusio menininko koncertas yra visada laukiama dovana jo gerbėjams, tad organizatoriai džiaugiasi, kad Kostas Smoriginas visada atrasdavo laiko pasirodyti festivalio renginiuose ir šį kartą užbaigs “Senamiesčio žiogo” muzikinę kelionę.

Kostas Smoriginas

GRUPĖ „BALTASIS KIRAS“ – kaip sako patys atlikėjai, yra visi draugai ir žmonės, palaikantys, paremiantys juos, besišypsantys, kartu kelioms akimirkoms pakylantys į paukščio skrydį. „Kuriame keliaudami ar susirinkę kur pasėdėti. Dažnai į tokius džeminimus įterpiami akcentai iš dainų, kurių klausome. Kai draugai pagauna mintį, jie tai supranta kaip gerų emocijų perdavimą, o aš tai vadinu rokenrolu. Taip išgaunama muzika yra tikrų tikriausias dūšios išveržimas“, – teigia grupės lyderis Tautvydas Augustinas. Dabar groti koncertuose grupė pasikviečia būrį draugų, kurį sudaro žmonės iš kitų grupių ar tiesiog muzikai neabejingi bičiuliai ir tokiu būdu sukuria nepamirštamą ir išskirtinį skambesį.

Baltasis kiras

Koncertą pradės jaunasis dainuojamosios poezijos atlikėjas ir dainų autorius VYTENIS KAZLAS. Kaip sako pats atlikėjas, pasukti dainų rašymo linkme nusprendė 2010 metais. Domisi įvairiais muzikos stiliais, bei poezija, kuri padeda kurti ir rašyti dainas.

Deimantė

Taip pat šalia muzikos įsikurs ir ekologiškos kūrybinės dirbtuvės mažiesiems festivalio lankytojams. Kol tėveliai mėgausis muzika, „Paukščio spinta“ kvies vaikučius sudalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse “Vėjo varpeliai“. „Kūrybos kampas 360“ pakvies vaikus ir jaunimą į eko dizaino dirbtuves, kurių metu bus mokoma kaip daiktus “prikelti” antram gyvenimui ar pasigaminti juos iš antrinio panaudojimo žaliavų. Didžiausias Baltijos šalyse ikimokyklinio ugdymo įstaigų tinklas “Vaikystės Sodas” bei “Karalienės Mortos mokykla” kvies vaikus tyrinėti, bendrauti ir kurti kūrybinėse dirbtuvėse. Čia vaikai kartu su pedagogais, piešdami, karpydami ir klijuodami įvairias medžiagas, gamins žiogų karūnas, rašys, skaičiuos, eksperimentuos – jų lauks kūrybingieji balionėliai, pojūčių stalai, skaičiai, natos, muzikos garsai ir netikėti atradimai!

Paskutiniame festivalio renginyje įvyks Jono Danielevičiaus fotografijos darbų paroda „Žiogo muzikinė kelionė“, kurioje bus eksponuojami kadrai nuo festivalio pirmųjų renginių iki dabar.

dirbtuveles 3

Kviečiame praleisti nepamirštamą paskutinį festivalio „Senamiesčio žiogas“ vakarą po atviru dangumi su nuoširdžia muzika ir pakiliomis nuotaikomis.

Iš anksto visiems dėkojame, kad esate ir buvote kartu!

Pirmi 100 bilietų su 20 proc. nuolaida!
Pirkti bilietus

 

  • Start date:
    2014/08/21, 19:00